טכנאי תנורי גז בדרום


כל מי שזקוק לחיבור תנור גז – צריך הקמת צנרת גז על ידי טכנאי תנור גז מוסמך. הטכנאי מגיע אליך קודם כדי לבצע בדיקה של המערכת הקיימת ואחר כך הוא מתכנן את התשתית על פי תקן גז 158 הקובע את המרחק הרצוי של נקודת הגז בבית. התקשרו למתן אנגדיה - טכנאי גז בדרום050-5529552

התקנת תנור גז בדרום

ההתקנה כוללת בדיקה של המערכת הקיימת וחיבור צינור חדש לברז הגז. חיבור תנור לגז, תוך ביצוע בדיקת תקינות התנור עצמו לשם מניעת דליפות גז מסוכנות. חשוב לציין כי באחריות חברת הגז לבצע בדיקת דליפות כל 5 שנים בחינם. מטרת הבדיקה היא לוודא שהצנרת תקינה ועומדת בלחצים הנדרשים. שרות התקנת תנור גז ניתן באשדוד, ברחובות, באשקלון, בבאר שבע, בנתיבות, בקרית מלאכי ועוד.

חיבור / תיקון תנורי גז בדרום

במידה ותנור הגז שלכם התקלקל, לא תמיד חייבים לקנות חדש. ברוב המקרים ניתן להזמין טכנאי תנור גז כדי לתקן אם וכאשר קרתה בהם תקלה. חשוב לציין, גם אם אתם מכירים שיפוצניק חביב כבר הרבה שנים, לא לתת לאדם שאינו מומחה בתחום הגז לתקן לכם את תנור הגז. חשוב ביותר להזמין טכנאי גז מוסמך שיבצע את העבודה באופן בטיחותי לצורך מניעת דליפות גז מסוכנות.

התקנת נקודת גז לגריל במרפסת

התקנת הגריל מצריכה הקמת נקודת גז היוצאת ממרכזיית גז או מנקודת הגז הקרובה למנגל במרפסת או בחצר הבית. החיבור מתבצע ע"י צינור גומי בשם מין "2" , בהתאם למרחק מהנקודה ומקסימום 3 מטר, לפי תקן הגז 158.

התקנת כיריים על השיש

ההתקנה מחייבת הזמנת טכנאי גז מומחה. התקנה של כיריים באופן עצמאי או על ידי שיפוצניק לא מומחה בתחום, יכולה לגרום לדליפת גז מסכנת חיים. הכיריים אמורות להיות מחוברות לברז ביטחון הנמצא לרוב בארון המטבח.


טכנאות תשתיות גז
סמל של טכנאי
טכנאות חימום מים בגז
סמל של מערכת מים
חיבור מכשירי גז בבית
סמל של חיבור צינורות גז
חיבור נקודת גז
סמל של ברז גז