אודות

אנגדיה מתמחה בהקמת תשתיות וטכנאות גז בישראל. החברה בבעלות מתן אנגדיה, טכנאי גפ״מ רמה 1 המוסמך על ידי משרד הכלכלה ובעל רישיון מס׳ 9752. החברה פועלת על פי סטנדרט בטיחות גבוה במיוחד ומבטיחה ללקוחותיה שקט נפשי והגנה מקסימלית מפני דליפות גז מסוכנות בכל תחומי התמחותה.
אייקון רשתות

תשתיות גז

הקמת התשתית נחוצה בכל בניה או שיפוץ של בית. תכנון מקצועי ומדויק של התשתית נעשה על ידי טכנאי מיומן מצוות החברה, היודע לקרוא תכניות אדריכליות וממקם את המערכת על פי תקן 158. תשתית גז כוללת התקנת עמדה למכלי גז ביתיים, הכנה לכיריים במטבח וחיבור הכיריים החדשות.

אייקון מפתח ברגים

טכנאות גז

אנגדיה מתמחה בביצוע עבודות התקנה, בדיקות תקינות לקו קיים, חיבור צינורות גז חדשים ועוד. שירות החברה כולל ייעוץ מקצועי והנחיית הלקוח בכל הקשור לשמירה על כללי בטיחות והגנה מפני דליפות גז.

אייקון מים

מערכות חימום מים

התקנת מערכות יעילות וחסכוניות המעניקות ללקוח אספקת מים חמים, ללא תכנון מראש. ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי גז מוסמך מצוות אנגדיה באמצעות חיבור התשתית למרכזיית הגז הביתית הקיימת.

אייקון חיבור

חיבור מכשירי גז

אנגדיה מוסמכת להתקין את כל מכשירי הגז: מייבש כביסה, גריל גז, כיריים וחגז. בזכות הידע והניסיון הרב בהתקנות מכשירים, מבטיחה החברה לחבר כל מכשיר בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

אייקון ברז

התקנת ברזי גז

התקנת ברזים בטיחותיים, המקטינים משמעותית את הסיכוי לדליפות גז. יש כמה סוגים של ברזי גז ולכל אחד תפקיד שונה. אנגדיה מוסמכת להתקין את כל סוגי הברזים ומתאימה את מיקומם בהתאם לצורך ולמאפייני הסביבה, תוך עמידה בכל תקני הבטיחות הדרושים.

בזכות שירות אדיב ועמידה בלוחות זמנים זכתה אנגדיה לשמה הטוב בקרב לקוחות פרטיים, קבלנים ואדריכלים מכל רחבי הארץ ומאזור הדרום בפרט.תשתית/צנרת גז - 40 ₪
ברז גז בטחון - 150 ₪
התקנת מערכת מכלים - 450 ₪
(המכלים אינם כלולים).
חיבור כיריים לגז - 150 ₪
התקנה של חגז - 290 ₪
בדיקת דליפות גז - 150 ₪